CHARGER-PD20W+QC18W
Product Categories
YOUCHANG INDUSTRY DEVELOPMENT CO.,LIMITED
Contact Now
CHARGER-PD20W+QC18W
Model Number : P10LCD-P20LCD
Certification : FCC,CE,ROHS
Place of Origin : China
Payment Terms : T/T,Western Union
Contact Now
P10/P10PD-10000mAh
Size: 67.6*15.5*142.3mm
Weight:217g
P20/P2OPD- 20000mAh
Size: 68.2*28*142mm
Weight: 396g
P10/P20
Input: DC5V/2.1A(Micro/Type-C)
Type-C Output: DC5V/2.1A
USB Outputl: DC5V/1A
USB Output2: DC5V/2.1A
Total Output: DC5V/2.1A(Max)
P10PD/P2OPD
lnput:DC5V/3A,9V/2A,12V/1.5A(Micro/Type-C)
Type-C Output:DC5V/3A,9V/2.22A,12V/1.66A
USB Output1/2:DC5V/3A,9V/2A,12V/1 .5A
Total Output:20W(Max)